Program operational regional 

Group Classes Schedule


Activities for adults

Group Classes Schedule

.
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday
8:30 AM

 

 

 

 

 

Yoga (90')
jani costache
Saturday
08:30

 

9 AM
Pilates (60')
alexandru rosu
Monday
09:00
Body Workout (60')
alexandru rosu
Tuesday
09:00
Zumba (60')
cristina hagiescu
Wednesday
09:00
Yogalates (60')
marga balan
Thursday
09:00
Body Shape (60')
vlad bucsa
Friday
09:00

 

Power Stretching (60')
alexandru rosu
Sunday
09:00
9:30 AM

 

 

Aqua (60')
marius moraru
Wednesday
09:30

 

 

 

 

10 AM
Aqua (60')
marius moraru
Monday
10:00
Yoga (60')
jani costache
Monday
10:00
Kick Box (60')
nicolae stoian
Monday
10:00
Pilates (60')
marga balan
Tuesday
10:00
TRX Flow (60')
vlad bucsa
Wednesday
10:00
A.B.S (60')
iulia popa
Thursday
10:00
Yoga (60')
jani costache
Friday
10:00
Aqua (60')
dumitru butilca
Friday
10:00
Butt and Abs (60')
costin bucura
Saturday
10:00
Body Workout (60')
alexandru rosu
Sunday
10:00
11 AM
Body Workout (60')
costin bucura
Monday
11:00
Body Shape (60')
iulia popa
Tuesday
11:00
Butt and Abs (60')
costin bucura
Wednesday
11:00
Yoga (60')
irene zaarour
Thursday
11:00
Interval Kick Boxing (60')
costin bucura
Friday
11:00
Strength (60')
costin bucura
Saturday
11:00
Yoga (90')
jani costache
Sunday
11:00
12 PM

 

 

BOSU (60')
costin bucura
Wednesday
12:00

 

 

Pilates (60')
marga balan
Saturday
12:00

 

5 PM

 

Bosu Postural (60')
marga balan
Tuesday
17:00

 

 

 

 

 

6 PM
Yoga (60')
irene zaarour
Monday
18:00
A.B.S. (60')
iulia popa
Monday
18:00
The Flow (60')
vlad bucsa
Tuesday
18:00
Yoga (studio etaj) (60')
jani costache
Wednesday
18:00
TRX Functional (60')
vlad bucsa
Wednesday
18:00
A.B.S (60')
iulia popa
Thursday
18:00
TRX Fit (60')
marius moraru
Friday
18:00

 

 

7 PM
TRX Functional (60')
iulia popa
Monday
19:00
Body Shape (60')
vlad bucsa
Tuesday
19:00
Body Workout (60')
alexandru rosu
Wednesday
19:00
TRX Flow (60')
vlad bucsa
Thursday
19:00
Body Shape (60')
marius moraru
Friday
19:00

 

 

8 PM
Zumba Step (60')
cristina hagiescu
Monday
20:00
Pilates (60')
alexandru rosu
Tuesday
20:00
Zumba (60')
cristina hagiescu
Wednesday
20:00
Stretching (studio etaj) (60')
alexandru rosu
Wednesday
20:00
Pilates (60')
marga balan
Thursday
20:00

 

 

 

.
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday
10 AM
Cycling Interval (60')
alex ciocan
Monday
10:00

 

 

 

 

 

 

10:30 AM

 

 

Cycling Interval (60')
alex ciocan
Wednesday
10:30

 

 

 

 

11 AM

 

 

 

 

 

Cycling Interval (60')
alex ciocan
Saturday
11:00

 

7 PM
Cycling Interval (60')
marius moraru
Monday
19:00
Cycling Interval (60')
alex ciocan
Tuesday
19:00
Cycling Interval (60')
marius moraru
Wednesday
19:00
Cycling Interval (60')
erwah al nablsi
Thursday
19:00

 

 

 

Activities for children

Aerobics

.
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday
10 AM

 

 

 

 

 

ATHLETIC KIDS (60')
Saturday
10:00

 

11 AM

 

 

 

 

 

 

AQUA GAMES (60')
Sunday
11:00
4:30 PM

 

 

LITTLE GLADIATORS (60')
Wednesday
16:30

 

 

 

 

5 PM
ZUMBA (Aerobic studio ground floor) (60')
Monday
17:00

 

 

 

MINI DISCO/ Moty dance (Aerobic studio ground floor) (60')
Friday
17:00

 

 

6 PM

 

 

ATHLETIC KIDS (60')
Wednesday
18:00

 

 

 

 

Partners

Partners

Investim în viitorul tău ! Proiect selectat în cadrul Programului Operaţional Regional şi cofinanţat de Uniunea Europeană prin Fondul European pentru Dezvoltare Regională.
Pentru informaţii detaliate despre celelalte programe cofinanţate de Uniunea Europeană, vă invităm să vizitaţi www.fonduri-ue.ro Conţinutul acestui material nu reprezintă în mod obligatoriu poziţia oficială a Uniunii Europene sau a Guvernului României