Program operational regional

Cariere

Iata ce job-uri sunt disponibile la Stejarii Country Club. Va rugam sa atasati cererii de aplicare o fotografie recenta. Cererile se trimit la  florina.serban@stejariicountryclub.ro

Coordonator Marketing

- Experienta relevanta in domeniu: 3 ani intr-un post similar
- Studii superioare, de preferinta Marketing, Comunicare
- Experienta in agentii de publicitate 1-2 ani, PR, BTL – prezinta avantaj;
- Abilitati de comunicare excelente; briefing/creatie
- Limbi straine: engleza – fluent.
- Persoana dinamica, creativa, organizata, entuziasta, autodidacta

Responsabilitati:
- Implementeaza activitatile specifice de marketing si comunicare pentru Stejarii Country Club;
- Participa la organizarea si promovarea evenimentelor Stejarii Country Club;
- Dezvolta briefuri si mentine legatura cu agentiile media, de comunicare, de social media;
- Realizeaza permanent monitorizarea competitiei;
- Pregateste analize, rapoarte de marketing si situatii financiare aferente departamentului de marketing si comunicare;
- Actualizeaza si dezvolta website-ul companiei, editeaza și asigura difuzarea materialelor tip newsletter;
- Analizeaza si identifica modalitati de optimizare a experienţei online si offline a clientilor Stejarii Country Club.

Beneficii:

-Pachet medical expert ultra Regina Maria

-Transport de la metrou Alurel Vlaicu, dus-intors, pana in locatie

Receptionist-Concierge

Cautati un loc de muncă in domeniul sportului, agrementului si spa-ului?
Va invitam sa va alaturati echipei noastre in calitate de receptonist!

• Minimum 6 luni experienta;
• Limbi straine: engleza – fluent.
• Specializare servicii clienti;
• Abilitati de comunicare - verbale si scrise;
• Abilitati de ascultare;
• Analiza si rezolvarea problemelor.

Responsabilitati

Interactionati cu clientii pentru a furniza si procesa informatii ca raspuns la intrebari, preocupari si solicitari referitoare la produse si servicii.

• raspundeti cu promptitudine solicitarilor clientilor;
• contactati in mod direct clientii, fie prin telefon, fie prin mijloace electronice sau fata in fata;
• gestionati si rezolvati solicitarile clientilor;
• obtineti si evaluati toate informatiile relevante pentru a raspunde solicitarilor de produse si servicii;
• oferiti informatii despre preturi si livrare;
• procesati comenzi, formulare, cereri si solicitari;
• organizati fluxul de lucru pentru a satisface cerintele clientilor;
• directionati solicitarile si problemele nerezolvate la resursele desemnate;
• gestionati conturile clientilor
•tineti evidenta interactiunilor si tranzactiilor cu clientii;
• pregatiti si distribuiti rapoartele privind activitatea clientilor;
• mentineti bazele de date ale clientilor;
• comunicati cu departamentele interne;
• oferiti feedback cu privire la eficienta procesului de servicii pentru clienti

Beneficii:

-Asigurare medicala - Regina Maria
-Bonus de vanzare lunar

Parteneri

Parteneri

Investim în viitorul tău ! Proiect selectat în cadrul Programului Operaţional Regional şi cofinanţat de Uniunea Europeană prin Fondul European pentru Dezvoltare Regională.
Pentru informaţii detaliate despre celelalte programe cofinanţate de Uniunea Europeană, vă invităm să vizitaţi www.fonduri-ue.ro Conţinutul acestui material nu reprezintă în mod obligatoriu poziţia oficială a Uniunii Europene sau a Guvernului României