Program operational regional 

Program clase aerobic


Activitati adulti

Group Classes Schedule

.
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
Sambata
Duminica
8 AM

 

Yogalates (55')
marga balan
Marti
08:00

 

Pilates Flow (55')
marga balan
Joi
08:00

 

 

 

8:30 AM

 

 

 

 

 

Yoga (90')
jani costache
Sambata
08:30

 

9 AM
Pilates (55')
alexandru rosu
Luni
09:00
Body Workout (60')
alexandru rosu
Marti
09:00
Zumba (55')
cristina hagiescu
Miercuri
09:00
Yogalates (55')
marga balan
Joi
09:00
Power Bands (55')
vlad bucsa
Vineri
09:00

 

Power Stretch (55')
alexandru rosu
Duminica
09:00
10 AM
STEP & TONE (55')
denisa ganea
Luni
10:00
Kick Box
Luni
10:00
Aqua (55')
gloria tone
Luni
10:00
Pilates (55')
marga balan
Marti
10:00
TRX Flow (55')
vlad bucsa
Miercuri
10:00
TRX Circuit (55')
iulia popa
Joi
10:00
Aqua (55')
gloria tone
Joi
10:00
Yoga (55')
jani costache
Vineri
10:00
Butt and Abs (55')
dragos ivan
Sambata
10:00
Body Workout (55')
alexandru rosu
Duminica
10:00
11 AM
Body Workout (55')
costin bucura
Luni
11:00
TOTAL Abdominals (55')
iulia popa
Marti
11:00
Butt and Abs (55')
costin bucura
Miercuri
11:00
Aerobic (55')
bianca marcarov
Joi
11:00
Body Workout (55')
valentin lemnaru
Vineri
11:00
Strenght (55')
dragos ivan
Sambata
11:00
Yoga (90')
jani costache
Duminica
11:00
12 PM
Yoga (55')
gloria tone
Luni
12:00
Power Stretch (55')
iulia popa
Marti
12:00
BOSU (55')
costin bucura
Miercuri
12:00
Yoga (55')
bianca marcarov
Joi
12:00
TRX Functional Training (55')
dragos ivan
Vineri
12:00
Pilates (55')
marga balan
Sambata
12:00

 

5 PM

 

Bosu Postural (55')
marga balan
Marti
17:00

 

Pilates STUDIO BALET 1 (55')
marga balan
Joi
17:00

 

 

 

6 PM
Yoga Studio Balet 1 (55')
ovidiu atanasiu
Luni
18:00
Legs & Abs (55')
iulia popa
Luni
18:00
Strong (55')
cristina hagiescu
Marti
18:00
TRX Cardio (55')
vlad bucsa
Miercuri
18:00
Upper Body & Abs (55')
iulia popa
Joi
18:00
Total Body (55')
valentin lemnaru
Vineri
18:00

 

 

7 PM
Zumba (55')
cristina hagiescu
Luni
19:00
Body Pump (55')
alexandru rosu
Marti
19:00
Body Workout (55')
alexandru rosu
Miercuri
19:00
Yoga (SALA SQUASH) (55')
jani costache
Miercuri
19:00
Pilates (55')
marga balan
Joi
19:00
Aqua Kick (55')
erwah al nablsi
Joi
19:00
Stress Release (55')
gloria tone
Vineri
19:00

 

 

8 PM
Yoga Flow (55')
gloria tone
Luni
20:00
Pilates (55')
alexandru rosu
Marti
20:00
Zumba (55')
cristina hagiescu
Miercuri
20:00
Interval Training (55')
ovidiu atanasiu
Miercuri
20:00
Nike Training Club (55')
Joi
20:00

 

 

 

.
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
Sambata
Duminica
10 AM
CYCLING (60')
alex ciocan
Luni
10:00

 

Cycling Interval (60')
alex ciocan
Miercuri
10:00

 

 

Cycling Interval (55')
mike cuc
Sambata
10:00

 

11 AM

 

 

 

 

FREE CYCLING RIDE (60')
mike cuc
Vineri
11:00
Cycling Interval (55')
mike cuc
Sambata
11:00

 

6 PM

 

 

 

HEE CYCLING (60')
erwah al nablsi
Joi
18:00

 

 

 

7 PM
FREE RIDE CYCLING (60')
ovidiu atanasiu
Luni
19:00
Cycling Interval (60')
alex ciocan
Marti
19:00
FREE CYCLING RIDE (55')
ovidiu atanasiu
Miercuri
19:00

 

 

 

 

Activitati copii

Aerobics

.
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
Sambata
Duminica
10 AM

 

 

 

 

 

Sambata
10:00
ATHLETIC KIDS (60')
Sambata
10:00

 

11 AM

 

 

 

 

 

 

AQUA GAMES (60')
Duminica
11:00
4:30 PM

 

 

LITTLE GLADIATORS (60')
Miercuri
16:30

 

 

 

 

5 PM
Zumba (Aerobic studio ground floor) (60')
Luni
17:00

 

 

MINI DISCO/ Moty dance (Aerobic studio ground floor) (60')
Joi
17:00
Joi
17:00

 

 

 

6 PM

 

 

ATHLETIC KIDS (squash courts) (60')
Miercuri
18:00

 

 

 

 

Parteneri

Parteneri

Investim în viitorul tău ! Proiect selectat în cadrul Programului Operaţional Regional şi cofinanţat de Uniunea Europeană prin Fondul European pentru Dezvoltare Regională.
Pentru informaţii detaliate despre celelalte programe cofinanţate de Uniunea Europeană, vă invităm să vizitaţi www.fonduri-ue.ro Conţinutul acestui material nu reprezintă în mod obligatoriu poziţia oficială a Uniunii Europene sau a Guvernului României