Verificati program activitati de grup

Antrenati-va asemenean unui atlet! Verificati programul claselor de grup si includeti antrenamentul favorit in rutina dvs. zilnica de antrenament!

*O clasa dureaza 50 de minute; 10 minute sunt rezervate curateniei in sala, dupa fiecare antrenament.

**Programul poate suferi modificari. Acestea vor fi anuntate cu 24 de ore in avans.  Daca unul dintre antrenori nu poate sustine o clasa (din motive personale sau exceptionale), clasa va fi sustinuta de catre un alt antrenor (in masura in care acest lucru este posibil).

Events from June 17th - June 23rd 2019

.
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday
8 AM
Butt & Abs (57')
Denisa Ganea
Yoga & Pilates (55')
Marga Balan
Total Body (55')
Valentin Lemnaru
Bosu Flow (55')
Marga Balan

 

 

 

8:30 AM

 

 

 

 

 

Yoga For Detox (90'')
Gloria Tone

 

9 AM
Pilates (55')
Denisa Ganea
Body Workout (55')
Alexandru Rosu
Belly Dance (55')
Liora Zyter
Pilates (55')
Marga Balan
Power Bands (55')
Vlad Bucsa
Power Stretch (60')
Gloria Tone
10 AM
Step & Tone (55')
Costin Bucura
Cycling Interval (55')
Ovidiu Atanasiu
Aqua Gym (55')
Denisa Ganea
Pilates (55')
Marga Balan
TRX Flow (55')
Vlad Bucsa
Cycling Interval (55')
Lucian
Aqua Gym (55')
Costel Cosloc
Interval Training (55')
Bianca Marcarov
Pilates (55')
Marga Balan
Butt & Abs (55')
Costin Bucura
Cycling Interval (55')
Mike Cuc
Move & Balance (5-12 years & 9-15 years) - Ballet studio (55')
Body Workout (55')
Gloria Tone
11 AM
Strenght (55')
Costin Bucura
Steel Training (55')
Mike Cuc
Butt & Abs (55')
Costin Bucura
Steel Training (55')
Bianca Marcarov
Cycling Interval (55')
Mike Cuc
Beat Boxing (55')
Costin Bucura
Cycling Interval (55')
Mike Cuc
Aqua Gym (55')
Gloria Tone
Cycling Interval (55')
Mike Cuc
Strenght (55')
Costin Bucura
Aqua Games (6-12 years) - indoor pool (55')
Yoga (55')
Gloria Tone
12 PM
Yoga & MEDITATION (90')
Liora Zyter
Cycling Interval (55')
Mike Cuc
Bosu (55')
Costin Bucura
Yoga (55')
Bianca Marcarov
Functional (55')
Costin Bucura
Pilates (55'')
Marga Balan
5 PM
Fusion Power Bands (55')
Vlad Bucsa
Zumba For Children (5-12 years) – Cycling studio (55')
Bosu Postural (55')
Marga Balan
Stress Release (55')
Ovidiu Atanasiu
Yoga for children - anulata din 1.07 pana pe 1.09 (55')
Abs & Pilates Flow (55')
Marga Balan
Street Dance For Kids (Studio Cycling) - anulata din 1.07 pana pe 1.09 (55')
6 PM
Lower Body (55')
Iulia Popa
Yoga - Studio Balet (55')
Ovidiu Atanasiu
Nike Training Club (55')
Dragos Ivan
Body Workout (55')
Dragos Ivan
Yoga for spine (55')
Jani Costache
Circuit (55')
Iulia Popa
Cycling Interval (55')
Stefan Cusursuz
Aqua Gym (55')
Liora Zyter
Body Workout (55')
Valentin Lemnaru
Cycling Interval - anulata (55')
Anca Bucur

 

 

7 PM
Zumba (55')
Denisa Ganea
Cycling Interval (55')
Ovidiu Atanasiu
Circuit Fusion (55')
Alexandru Rosu
Cycling Interval (55')
Stefan Cusursuz
Cycling Interval (55')
Ovidiu Atanasiu
Interval Training (55')
Dragos Ivan
Pilates (55')
Marga Balan
Stress Release (55')
Gloria Tone

 

 

7:30 PM
8 PM
Pilates (55')
Denisa Ganea
Power Stretch (55')
Stefan Cusursuz
Stretching (55')
Alexandru Rosu

Events from June 17th - June 23rd 2019

Monday
8 AM
Butt & Abs
Denisa Ganea
8:30 AM
9 AM
Pilates
Denisa Ganea
10 AM
Step & Tone
Costin Bucura
Cycling Interval
Ovidiu Atanasiu
Aqua Gym
Denisa Ganea
11 AM
Strenght
Costin Bucura
12 PM
Yoga & MEDITATION
Liora Zyter
5 PM
Fusion Power Bands
Vlad Bucsa
Zumba For Children (5-12 years) – Cycling studio
6 PM
Lower Body
Iulia Popa
Yoga - Studio Balet
Ovidiu Atanasiu
7 PM
Zumba
Denisa Ganea
Cycling Interval
Ovidiu Atanasiu
7:30 PM
8 PM
Pilates
Denisa Ganea
Tuesday
8 AM
Yoga & Pilates
Marga Balan
8:30 AM
9 AM
Body Workout
Alexandru Rosu
10 AM
Pilates
Marga Balan
11 AM
Steel Training
Mike Cuc
12 PM
Cycling Interval
Mike Cuc
5 PM
Bosu Postural
Marga Balan
6 PM
Nike Training Club
Dragos Ivan
7 PM
Circuit Fusion
Alexandru Rosu
Cycling Interval
Stefan Cusursuz
7:30 PM
8 PM
Power Stretch
Stefan Cusursuz
Wednesday
8 AM
Total Body
Valentin Lemnaru
8:30 AM
9 AM
Belly Dance
Liora Zyter
10 AM
TRX Flow
Vlad Bucsa
Cycling Interval
Lucian
11 AM
Butt & Abs
Costin Bucura
12 PM
Bosu
Costin Bucura
5 PM
Stress Release
Ovidiu Atanasiu
Yoga for children - anulata din 1.07 pana pe 1.09
6 PM
Body Workout
Dragos Ivan
Yoga for spine
Jani Costache
7 PM
Cycling Interval
Ovidiu Atanasiu
Interval Training
Dragos Ivan
7:30 PM
8 PM
Stretching
Alexandru Rosu
Thursday
8 AM
Bosu Flow
Marga Balan
8:30 AM
9 AM
Pilates
Marga Balan
10 AM
Aqua Gym
Costel Cosloc
Interval Training
Bianca Marcarov
11 AM
Steel Training
Bianca Marcarov
Cycling Interval
Mike Cuc
12 PM
Yoga
Bianca Marcarov
5 PM
Abs & Pilates Flow
Marga Balan
Street Dance For Kids (Studio Cycling) - anulata din 1.07 pana pe 1.09
6 PM
Circuit
Iulia Popa
Cycling Interval
Stefan Cusursuz
Aqua Gym
Liora Zyter
7 PM
Pilates
Marga Balan
7:30 PM
8 PM
Friday
8 AM
8:30 AM
9 AM
Power Bands
Vlad Bucsa
10 AM
Pilates
Marga Balan
11 AM
Beat Boxing
Costin Bucura
Cycling Interval
Mike Cuc
12 PM
Functional
Costin Bucura
5 PM
6 PM
Body Workout
Valentin Lemnaru
Cycling Interval - anulata
Anca Bucur
7 PM
Stress Release
Gloria Tone
7:30 PM
8 PM
Saturday
8 AM
8:30 AM
Yoga For Detox
Gloria Tone
9 AM
10 AM
Butt & Abs
Costin Bucura
Cycling Interval
Mike Cuc
Move & Balance (5-12 years & 9-15 years) - Ballet studio
11 AM
Aqua Gym
Gloria Tone
Cycling Interval
Mike Cuc
Strenght
Costin Bucura
12 PM
Pilates
Marga Balan
5 PM
6 PM
7 PM
7:30 PM
8 PM
Sunday
8 AM
8:30 AM
9 AM
Power Stretch
Gloria Tone
10 AM
Body Workout
Gloria Tone
11 AM
Aqua Games (6-12 years) - indoor pool
Yoga
Gloria Tone
12 PM
5 PM
6 PM
7 PM
7:30 PM
8 PM